Služby | Upratovací servis Bijan

Tepovanie

Strojové hĺbkové tepovanie kobercov celoplošných aj kusových, čalúnených sedacích súprav, stoličiek, kresiel, taburetiek ako aj čistenie matracov, tepovanie áut. Tepovanie vykonávame kvalitným tepovacím strojom značky Kärcher, používame ekologické čistiace prostriedky značky MEGLIO SFUSO.

Parné čistenie

Parné čistenie je biologické a ekologické strojové čistenie bez pomoci čistiacich prostriedkov. Pri čistení parou sa odstraňujú z povrchov všetky nežiadúce prvky ako:

-Baktérie
-Plesne
-Roztoče
-Vodný kameň a usadeniny
-Mastnota
-Ďalej viaže prach, odstraňuje zápach a choroboplodné mikroorganizmy

Umývanie okien

Umývanie okien zahŕňa taktiež umytie okenných plastových rámov, kľučiek, vonkajších a vnútorných parapiet. Pri potrebe umýtí žaluzií, je služba poskytnutá za príplatok. V ponuke našich služieb máme aj ekologické čistenie okien - parou, vhodné najmä pre alergikov. Toto čistenie je spojenie ekologického roztoku, parnej sily a teploty s ktorými sa uvoľňuje znečistenie. Umytie okien pomocou výsuvných teleskopických tyčí až do výšky dvoch metrov.

Vysávanie a utieranie prachu

Utrieme prach a povysávame celú Vašu domácnosť.

Upratovanie priestorov bytových domov

-čistenie a umývanie schodísk, podláh, dverí
-čistenie zábradlí, výťahov a spoločných priestorov
-odstraňovanie pavučín
-umývanie okien a sklenených plôch /do výšky 2m/

Upratovanie po akciách

Upraceme a postaráme sa o poriadok v prípade väčších akcií /festival, športové podujatie/, aj po menších stretnutiach /kultúrny dom po akcii obce či mesta/.

Dezinfekcia ozónom

Dezinfekcia a čistenie ozónom je moderná metóda, ktorá sa využíva pri odstránení zápachov, ničení baktérií, vírusov a plesní. Ničí až 99,9% nežiadúcich mikroorganizmov, ktoré môžu spôsobovať zdravotné problémy. Tento prírodný plyn, ktorý sa vyskytuje aj vo vzduchu sa dokáže dostať aj do najmenej dostupných miest a do hĺbky vlákien meteriálov. Ozón neprekrýva zápachy, ale trvalo ich odstraňuje. Je taktiež veľmi účinný pre alergikov a ľudí, ktorí majú radi čistý a nezávadný vzduch.

Využitie ozónu:
-baktérie, vírusy, plesne, huby a mikroorganizmy
-roztoče, hmyz
-zápach z cigariet
-zápach z nevetraných priestorov
-chemický zápach (lepidlá, farba..)
-zvierací zápach
-zápach z požiaru, vytopenia
-pot
-čistenie klimatizácie v autách
-mnohé iné...

Ponuka pre firmy

Čisté a starostlivo udržiavané prostredie je základom pre výkon, pohodu a spokojnosť všetkých zamestnancov, zákazníkov alebo návštevníkov vo vašich priestoroch, rozsah služieb a ceny dohodou.

Ďaľšie činnosti podľa dohody

Žehlenie, upratovanie po rodinných stretnutiach, po rodinnej oslave, svadbe, aj kare.....