Upratovací servis Bijan

Meglio Sfuso

Ponúkame tovar, ktorý je ojedinelý na Slovensku svojím štýlom predaja a samozrejme aj kvalitou, ktorú si môže dovoliť každý. Čistiace produkty MEGLIO SFUSO sú vhodné všade tam, kde sa používajú biologické čističky odpadovej vody a septiky. Predaj prebieha na predajni z bandasky, ktorá má 25 kg. Zákazník príde do obchodu buď so svojou fľašou, alebo si fľašu zakúpi v predajni a dá si načapovať také množstvo prostriedku, aké potrebuje alebo len minimálnu dávku, aby si produkt odskúšal, pretože u nás nekupujete mačku vo vreci.

Týmto štýlom predaja šetríme životné prostredie a to hneď dvoma spôsobmi:
1. Plastové fľaše, ktoré dennodenne vyhadzujeme vieme opätovne použiť.
2. Naša drogéria je viac ako 90% BIOlogicky odbúrateľná v prírode.

Žiadny z produktov nie je testovaný na zvieratách. Všetky produkty značky MEGLIO SFUSO majú vyššiu kvalitu ako prostriedky určené pre domácnosť. Sú označené HACCP (čo je vyššia kvalita pre reštaurácie, hotely, školy, škôlky, ...) a taktiež majú certifikát kvality ISO 9001 na národnej aj medzinárodnej úrovni.

Sme jediní, ktorí ponúkajú gély na pranie s rovnakou vôňou ako je aviváž. To znamená, že prádlo vonia oveľa krajšie a intenzívnejšie (samozrejme v našom prípade nie sú aviváže extra parfémované).

Dokonca máme veľmi spokojných zákazníkov z radov alergikov. Majú veľmi dobré skúsenosti s našimi produktmi, ktoré nedráždia pokožku.

Kozmetika má označenie BIO. väčšina z nej je bez parabénov, parafínov, GMO, PEG, SLES, SLS, mydla, soli, ..... A čo je najdôležitejšie: kozmetika je za ceny, ktoré si môže každý dovoliť.

Za krátku dobu pôsobenia značky MEGLIO SFUSO na slovenskom trhu máme už množstvo spokojných zákazníkov, ktorí si nevedia predstaviť čistý a spokojný domov bez tejto značky.


Nájdete nás aj v kamennej predajni na Dolnej ulici v Kremnici/ budova starej pošty/.



Tešíme sa na Vašu návštevu